NAUDINGA INFORMACIJA

8 610 36688

Konsultuojame nuo 8.00 iki 17.00

NAUDINGI STRAIPSNIAI

Miško sanitarinis kirtimas

Data: 2015.11.12

SANITARINIAI MIŠKO KIRTIMAI – tai miško kirtimai, kai, siekiant išvengti ligų ar miško kenkėjų plitimo, kertami pažeisti, džiūstantys medžiai ir sausuoliai, likviduojami ligų ar kenkėjų masinio dauginimosi židiniai ar vykdoma jų prevencija.

2015.11.12 - Miškotvarka privačiuose miškuose - Kirsti? Nekirsti?

Miškas tvarkomas, naudojamas ir atkuriamas pagal miškotvarkos projektus. Tam yra rengiami, taip vadinami, vidinės miškotvarkos projektai ir pagal miškų įstatymą, jie turi būti sudaromi visoms privačioms miško valdoms.

2015.11.12 - Einamas kirtimas

Norint paruoti mišką einamiems kirtimams, savininkui reikia žinoti: miško kirtimo taisykles, reikes paruošti miškotvarkos projektus, gauti leidimą kirsti

2015.11.12 - Medžių ženklinimas kirsti

Norėdami kirsti medžius turite juos suženklinti. Medžiai yra galimi kirsti tik tie kurie atitinka grižtas medžių kirtimo taisykles (amžius, dydis, būklė).

2015.11.12 - Kirtimo būdai

Jūsų valdoje galima vykdyti. Lietuvoje yra keturios miško kirtimo grupės.

2015.11.12 - Mokesčiai taikomi parduodant mišką/medieną

Tvirtai nusprendus išsikirsti savo mišką, reikia išsiaiškinti kokius kirtimus Miško su žeme/miškų ūkio paskirties sklypo pardavimas

Siekdami, suteikti jums kuo daugiau informacijos ir apie jums klausimus sisjusia medžiaga mes jums pateiksime naudingų nuorodų atsakimamas rasti:

  • www.amvmt.lt - Valstybinė miškų tarnybos puslapis
  • www.gerilita.lt - Rekomenduojama įmonė kuri profesonaliai ir kokybiškai ko gero mažiausią kainą jums pasiūlys medienos transportavimo paslaugas. Jie taip pat iš jūsų gali pirkti mediną už ko gero didžiausią kaina rinkoje.
© 2015 UAB "GIRTEX" Visos teisės saugomos Sprendimas: webMAXLT